Хімічне джерело світла 2E GS6, 15см, 12 годин, зелений (2E-CGS6-GN)

Артикул: 56
Відгуки
Поділись товаром, зручним способом
Колір:
30 грн
В наявності
Оплата
Сплачуйте зручним для вас способом
 
Plata by Mono
Оплата на сайті карткою.
 
Комісія
1.3%
 
Карткою при отриманні
Visa, MasterCard, Maestro
 
Комісія
2.1%
 
Криптою за допомогою Whitepay
Приймаємо понад 150 видів криптовалют
 
Комісія
0%
Доставка
Доставляємо замовлення у поштомат або відділення Нової пошти.
 
 
Нова Пошта
Відправка щоденно  
Час доставки
1-2 дні
 
До поштомату Нової Пошти
Відправка щоденно  
 
Час доставки
1-2 дні
✍️ Опис

2E GS6 – надійний спосіб забезпечити безперервне освітлення за різних ситуацій. Завдяки компактності (15 см) легко поміщається в кишені, рюкзаку чи автомобільній скриньці.

Особливості

  • Нетоксичний
  • Водостійкий
  • Негорючий
  • Колір зелений
  • Тривалість від 12 годин
  • Одноразове використання
  • Розмір 1,5 × 15 см

Принцип роботи та активація

Портативні хімічні джерела світла 2E складаються з двох основних компонентів: пластикового контейнера, у якому міститься рідина (здебільшого розчин пероксиду водню), та місткості всередині нього, де зберігаються фосфоресцентні та оксидно-редукційні речовини. Після активації за допомогою згинання чи струшування виробу відбувається змішування цих речовин, що запускає хімічну реакцію. Під час реакції виділяється енергія, яка виявляється у формі яскравого світла.

Портативність і зручність

Усі пристрої просто активуються та не потребують додаткових джерел живлення чи заряджання, що робить їх придатними до використання за будь-яких, навіть особливо складних умов. Більшість моделей компактні (1,5 × 15 см), крім 2E GS12 розміром 1 × 30 см, тож легко вміщуються в рюкзаку або автомобільному бардачку і є чудовим рішенням для забезпечення освітлення в будь-якому місці та в будь-який час.

Світло для будь-яких потреб

З огляду на жорсткі реалії сьогодення, хімічні джерела світла стають незамінними помічниками, їх можна використовувати у вологих, пилових чи вибухонебезпечних середовищах. Такі засоби освітлення стануть у пригоді не тільки в побуті, їх застосовують під час військових дій чи рятувальних операцій, а також як частина систем екстреного та аварійного освітлення за різних непередбачуваних обставин.

Інновації, що виходять за межі звичайного освітлення

З-поміж хімічних джерел світла 2Е є модель, яка заслуговує на особливу увагу – 2E IRGS6. Виріб випромінює інфрачервоне світло, яке можна побачити тільки за використання пристрою нічного бачення. Інфрачервоне хімічне джерело світла є важливим засобом для забезпечення освітлення за збереження конфіденційності. Це рішення якнайкраще згодиться для застосування під час військових операцій, безпекових заходів і нічних спостережень.

Надійність і безпека

Ці невеликі, але потужні вироби працюють без будь-якого зовнішнього джерела енергії, тож є надійним рішенням за ситуацій, коли використання звичайних батарейок або електричних пристроїв є неможливим або небезпечним. Хімічні джерела світла 2E  легкі, вітрозахищені, водонепроникні, нетоксичні та безпечні щодо використання поряд із легкозаймистими матеріалами. Крім того, у разі падіння не пошкоджуються та придатні для тривалого зберігання. З огляду на все це, моделі можна безпечно кріпити на одязі або машині, не переймаючись щодо нагрівання, ризику пожежі або виникнення опіків.

Хімічні джерела світла 2E: вогник світла в найтемніші часи, який завжди напохваті!

⚙️ Характеристики
Артикул
2E-CGS6-GN
Виробник
Характеристики
Вага в упаковці, кг
0,06
Габарити в упаковці (ВхШхГ), см
4x5x23
Колір
Зелений
Комплектація (можливі зміни в різних поставках)
Хімічне джерело світла
Країна-виробник
Китай
Тип
Хімічне джерело світла
Відгуки

Середній рейтинг
0
0 відгука

Ви повинні заповнити "Ім'я"

Ви повинні заповнити "Відгук"