Escadrone - розповімо про нас

Ударного часу доби, панове 

Вас вітає Ескадрон. 

Ми український виробник дронів-камікадзе. Наш проєкт був створений в 2022 році з метою популяризації використання FPV-дронів та забезпечення сил оборони новим, на той час, типом озброєння. Цю місію ми виконали сповна. Всі тепер знають що таке дрони-камікадзе, всі тепер не знають як без них можна уявити ведення бойових дій.

Ми починали з виробництва кількох десятків FPV та намагання переконати, що ці пташки можуть змінити хід війни. Тепер - ми поставляємо десятки тисяч «курʼєрів смерті» та сподіваємось, що це якнайшвидше приблизить нашу Перемогу.

З роботою наших FPV-вихованців можете ознайомитися та підняти свій настрій на Telegram-каналі

Дана ж платформа створена з метою покриття потреб українських споживачів в FPV-дронах та комплектуючих до них. Також, за допомогою цього сайту ми здійснюватимемо комунікацію з нашою спільнотою.

На даному сайті, на жаль, ви не зможете придбати конкретні моделі дронів-камікадзе PEGAS або МАМОНТ, виробником яких являється Ескадрон. Ми цінуємо кожного нашого клієнта, проте, серед нас може причаїтися і ворожий засланець. А секрети ворогу, який той може довідатися отримавши наших «крилатих коників», - відкривати не будемо.

Тут ви зможете безпечно придбати дрони, які є у вільному доступі та не містять технологічних секретів. Проте, такі пташки, в правильних руках, повноцінно зможуть виконувати функції, про які ми всі прекрасно знаємо.

Отож, якщо потрібен дрон для навчання чи передачі довіреним військовим підрозділам - будь ласка, замовляйте.

Також, на сайті ви можете знайти комплектуючі та запчастини до дронів. Асортимент тут такий, як використовуємо ми. Найчастіше - те що у нас в надлишку та наразі не потрібне для виконання контрактів. Решта позицій на сайті - супутній товар, який може знадобитися.

На нашу думку, ми заслужили Вашу довіру.

З повагою, С.К. Дрон