Портативна рація Motorola DP3661E VHF LKP GNSS BT WIFI PRER302FE 1700T (ГРР00001502)

Артикул: 326
Відгуки
Поділись товаром, зручним способом
34 692 грн
Немає в наявності
Оплата
Сплачуйте зручним для вас способом
 
Plata by Mono
Оплата на сайті карткою.
 
Комісія
1.3%
 
Карткою при отриманні
Visa, MasterCard, Maestro
 
Комісія
2.1%
 
Криптою за допомогою Whitepay
Приймаємо понад 150 видів криптовалют
 
Комісія
0%
Доставка
Доставляємо замовлення у поштомат або відділення Нової пошти.
 
 
Нова Пошта
Відправка щоденно  
Час доставки
1-2 дні
 
До поштомату Нової Пошти
Відправка щоденно  
 
Час доставки
1-2 дні
✍️ Опис

Портативна DMR радіостанція Motorola DP3661E. Радіостанції Motorola DP3661E призначені для професіоналів, які потребують ефективної комунікації. Компактний дизайн моделей, збільшений термін служби завдяки зарядним аксесуарам IMPRES і розширений функціонал передачі голосових і текстових повідомлень дозволяють забезпечити вас комплексним рішенням організації зв'язку.

Гарантія мобільності: Цифрові радіостанції MOTOTRBO DP3661E відповідають найжорсткішим вимогам стандартів ETSI DMR. Їх компактний розмір серйозно спрощує їх транспортування, а коротка антена не чіпляється за елементи одягу. Радіостанції тестуються на міцність відповідно до військових стандартів, а також на відповідність класу захисту IP68, що дозволяє їм бути практично несприйнятливими до дії пилу і води. Вони не підведуть вас в будь-яких умовах.

Гарантія відмінного зв'язку: Радіостанції Motorola DP3661E забезпечують обмін голосовими та текстовими повідомленнями в умовах виконання відповідальних завдань. Наявність Bluetooth забезпечує можливість спілкуватися без додаткових проводів і визначати місце розташування користувачів в приміщенні та поза ним, тим самим гарантуючи повну відстеження ваших ресурсів, а вбудований модуль Wi-Fi дозволяє програмувати пристрій. Повноколірний дисплей забезпечує зручний доступ до додаткової інформації, в тому числі до списків контактів і текстових повідомлень. Крім того, шляхом підтримки транкінгового зв'язку і технології аналогової радіопередачі ви можете без особливих проблем при необхідності масштабувати свій парк радіостанцій.

Гарантія безпеки: Забезпечте безпеку своїх співробітників завдяки технології прямого з'єднання за допомогою натискання кнопки РТТ. Легко помітна помаранчева кнопка аварійного виклику на радіостанціях DP36611E дозволяє викликати допомогу з одного натискання, а функція переривання повідомлення дає можливість оперативно очистити канал. Вбудований акселерометр дозволяє визначити, якщо користувач впав, і може ініціювати аварійний виклик автоматично.

«Для експлуатації в Україні радіостанції необхідно отримати дозвіл в порядку визначеному Рішенням №559 від 01.11.2012 Про затвердження Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв та визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень НКРЗ».

⚙️ Характеристики
Артикул
ГРР00001502
Виробник
Характеристики
Живлення
Li-ion 1700 mAh
Кількість каналів
1000
Кількість рацій
1 шт
Модель
DP3661E VHF LKP GNSS BT WIFI PRER302FE 1700T
Потужність приймача
5 Вт
Примітка
Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження
Тип
професійні
Тип захисту
водонепроникні
Тип зв'язку
цифрові
Функції
WiFi
Штрихкод
ГРР00001502
Особливості
захист IP68
Комплектація
Радіостанція - 1 шт
АКБ LiION 1700 мАг - 1 шт
Антена - 1 шт
Зарядний пристрій (стакан) - 1 шт
Адаптер живлення - 1 шт
Кліпса - 1 шт
Заглушка гарнітурного роз'єму
Відгуки

Середній рейтинг
0
0 відгука

Ви повинні заповнити "Ім'я"

Ви повинні заповнити "Відгук"