Ми – Escadrone. Ми вже робимо те, про що інші нещодавно замислились, а саме:

 • виготовляємо FPV drone;

 • постачаємо запчастини для FPV дронів;

 • а також консультуємо, комплектуємо та розширяємо асортимент.

Ми звикли працювати з професіоналами та радо допомагаємо новачкам у виборі необхідного обладнання. Усі ті, хто зацікавлений у додатковій інформації, отримають її від фахівців напрямку.

Проте спершу почнемо з основ. FPV дрон – це обладнання, яке має унікальну перевагу поміж інших варіантів, а саме – трансляцію від першої особи. Саме вона стала причиною виникнення терміну. First person video та дрони з відповідною функцією приносять чималу користь, а наша спеціалізація – виготовлення якісних помічників, здатних успішно виконувати свої задачі.

Чому варто обрати Escadrone?

Наші дрони-камікадзе вже довели свою ефективність на практиці, а зараз настав час дізнатися більше про українського виробника. Ми – перші, хто почав виробництво сучасної техніки у 2022 році. З того моменту краще слів про нас розповідають:

 • професійні оператори ФПВ дронів, які використовують техніку для виконання завдань;

 • зростання об'єму виробництва протягом останніх років;

 • різноманітний асортимент дронів та комплектуючих до них.

Виробництво надійної техніки відповідає вимогам власників, а якісна збірка гарантована чималим досвідом. Для того, щоб вибрати FPV drone, купити та отримати його, не потрібно багато часу. Фахівці з виробництва готові допомогти у нелегкій праці за короткий термін. 

Завдяки посиленій роботі вдалось покращити якість моделей, забезпечити безвідмовну роботу та перевірити вироби за реальних умов використання. Результатом відповідального ставлення стало те, що зараз Escadrone – найбільші українські виробники FPV дронів

Асортимент виробів, доступних для замовлення

Придбати FPV дрон та підібрати комплектуючі не складає труднощів. Для цього покупців консультують фахівці та допомагають визначити потрібні характеристики. Вже зараз Escadrone виготовляє надійні та інноваційні вироби, що підкуповують:

 • висотою польоту – від 5 000 м;

 • швидкістю руху – 140 км/год;

 • вантажопідйомністю – від 2 кг;

 • тривалістю роботи – від 33 хвилин;

 • компактними розмірами – від 7 дюймів.

Перелік запропонованих комплектуючих включає тепловізійні камери, додаткові акумулятори та потужні двигуни. Підібрати потрібні ФПВ дрони, що виготовлені на нашому виробництві, допоможе опис важливих характеристик та наявний досвід користування. Звернутися за допомогою легко, а професійна консультація – гарант правильного вибору. 

Повний цикл виробництва та висока продуктивність дозволяють постачати необхідну кількість пристроїв на будь-які напрямки. Перевірка FPV дрона у реальних умовах демонструє, що український виробник Escadrone розуміється на своїй справі.