Смартгодинник Garmin Instinct Crossover - Standard Edition Black (010-02730-03)

Артикул: 37
Відгуки
Поділись товаром, зручним способом
Немає в наявності
Оплата
Сплачуйте зручним для вас способом
 
Plata by Mono
Оплата на сайті карткою.
 
Комісія
1.3%
 
Карткою при отриманні
Visa, MasterCard, Maestro
 
Комісія
2.1%
 
Криптою за допомогою Whitepay
Приймаємо понад 150 видів криптовалют
 
Комісія
0%
Доставка
Доставляємо замовлення у поштомат або відділення Нової пошти.
 
 
Нова Пошта
Відправка щоденно  
Час доставки
1-2 дні
 
До поштомату Нової Пошти
Відправка щоденно  
 
Час доставки
1-2 дні
✍️ Опис

Надійний GPS смарт-годинник Garmin Instinct Crossover створений для тих, хто цінує класичний аналоговий годинник, але не хоче поступатися основними функціями смарт-годинника або його надійністю.

 • Люмінесцентні аналогові стрілки і цифровий дисплей.
 • Отримайте точний хронометр з технологією RevoDrive™.
 • Підключається до смартфона Android або Apple.
 • Вбудовані 3-осьовий компас та барометричний альтиметр, підтримка систем глобальної навігації для надійного зв'язку у складних місцях.
 • Тренуйтеся розумніше з вбудованими спортивними профілями та цілодобового моніторингу здоров'я прямо на вашому зап'ясті.
 • Час автономної роботи в режимі розумного годинника до 28 днів.Годинники Instinct Crossover
 

Розроблений для максимальної продуктивності

Ви зайняті прокладанням свого шляху і вам потрібний годинник, який може тримати заряд. З Instinct Crossover ви отримаєте до до 28 днів у режимі розумного годинника, до 20 годин у режимі GPS і до 71 дня в режимі економії заряду.

Створений, щоб зберігати час

Ці люмінесцентні аналогові стрілки годинника яскраві, легко читаються і неймовірно надійні. Вбудована технологія RevoDrive забезпечує точний аналоговий хронометраж, тому ви можете бути впевнені, що прийдете вчасно.

Надійний дизайн

Крутий. Міцний. Двошаровий безель. Усього кілька слів, які нам подобаються поспіль. Годинник оснащений цифровим дисплеєм з високою роздільною здатністю та інтелектуальною функціональністю, стійкий до перепадів температур і ударів та водонепроникний до 10 АТМ.

Технологія RevoDrive™

Технологія RevoDrive™

Технологія RevoDrive забезпечує точний аналоговий хронометраж навіть у найскладніших умовах.

Смарт-нотифікації

Смарт-нотифікації

Отримуйте електронні листи, SMS, повідомлення від різноманітних додатків і месенджерів прямо на годинник при сполученні з сумісним смартфоном Android або Apple. Ви навіть можете відповідати на тексти, якщо у вас є Android телефон.

Синхронізація з Garmin Connect

Garmin Connect

За допомогою програми Garmin Connect можна переглядати інформацію про здоров'я та спортивні заняття в одному місці. Крім того, ви можете взаємодіяти з онлайн спільнотою спортсменів, призначеною для спілкування, змагання та обміну даними.

Функції безпеки та стеження

Функції безпеки та стеження

Якщо ви не відчуваєте себе у безпеці, або якщо годинник зареєстрував аварію, функції допомоги та визначення аварій передадуть ваші координати контактам для екстрених ситуацій1.

Garmin Pay

Garmin Pay™

Швидко та зручно здійснюйте платежі за допомогою вбудованої системи безконтактних платежів Garmin Pay з платіжними картками від банків-учасників2.

Магазин Connect IQ

Магазин Connect IQ™

Безкоштовно завантажуйте у свій годинник користувацькі циферблати, поля даних, додатки та віджети із магазину Connect IQ.Годинники Garmin Instinct Crossover
 

Вбудовані спортивні додатки

Вбудовані спортивні додатки

Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для бігу, їзди на велосипеді, плавання, силових тренувань, скелелазіння в закритих приміщеннях, віртуального бігу, гольфу, йоги тощо.

Тренування HIIT

Тренування HIIT

Цей профіль активності відстежує високоінтенсивні інтервальні тренування, включаючи AMRAP, EMOM, Tabata та вправи, введені вручну. Ви можете встановити кількість раундів, інтервали вправ/відпочинку тощо.

Показник продуктивності VO2 max

VO2 max

Ваші тренування можуть стати більш продуманими з показником VO2 max, який допомагає вам оцінити свої фізичні можливості. Значення VO2 max коригується та враховує зміни у вашому стані, спричинені спекою чи умовами високогір'я.

Отримуйте щоденні рекомендації до тренувань

Щоденні рекомендовані тренування

Отримуйте щоденні рекомендації для бігових та велотренувань на основі вашого поточного тренувального навантаження та стану тренованості.

Рекомендації по відновленню

Рекомендації по відновленню

Після кожного тренування час відновлення дає вам знати, коли ви будете готові до наступного важкого тренування. Враховується навіть інтенсивність тренувань і такі фактори, як стрес, щоденна активність і сон.

Потужність бігу

Потужність бігу

Отримуйте на своєму зап'ясті безперервні вимірювання того, скільки енергії ви докладаєте до дороги під час бігу, використовуючи модуль Running Dynamics Pod або монітор HRM-Pro™ Plus.Годинники Instinct Crossover
 

MTB динаміка

MTB динаміка

Відстежуйте деталі кожної поїздки за допомогою спеціальних метрик для гірських велосипедів, а також показників Grit™ і Flow™, які оцінюють складність траси та плавність спуску. Таким чином, ви отримуєте кількісні значення, з якими можна порівнювати свої майбутні результати.

Багатосмуговий приймач супутникових систем (GNSS)

Багатосмуговий приймач

Отримайте доступ до кількох глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, GLONASS і Galileo). Використання кількох частот, що передаються навігаційними супутниками, дозволяє покращити точність позиціювання в місцях, де сигнали GNSS відбиваються, слабкі або зазвичай не проникають.

Датчики ABC

Датчики ABC

Годинники пропонують комплект датчиків ABC для навігації, включаючи альтиметр для вимірювання висоти, барометр для спостереження за погодою та тривісний електронний компас.

Функція TracBack

Функція TracBack

Використовуйте функцію TracBack для зворотної навігації до початкової точки; заздалегідь плануйте свої маршрути за допомогою вебсайту та додатка Garmin Explore.

Орієнтир

Орієнтир

Слідкуйте за контрольною точкою відліку – наприклад, вашим автомобілем або початковою стежкою відносно власного місця знаходження та легко знаходите зворотний шлях до неї.

Пульсометр

Пульсометр на зап'ясті

Годинник постійно вимірює частоту вашого пульсу3 і видає попередження, якщо у стані спокою частота пульсу стає занадто високою або низькою. Крім того, пульсометр допомагає визначити навантаження під час занять спортом.Годинники Garmin Instinct Crossover
 

Показник стресу

Показник стресу

Відстежуйте частоту серцевих скорочень на зап'ясті, а також мінливість частоти серцевих скорочень, щоб розрахувати ваш рівень стресу, тож ви можете побачити, чи був у вас спокійний, урівноважений чи напружений день.

Оцінка сну та розширений моніторинг сну

Оцінка сну та розширений моніторинг сну

Отримайте повний аналіз фаз легкого, глибокого та швидкого сну. Для повної інформації використовуйте спеціальний віджет, за допомогою якого можна переглядати бали сну та рекомендації щодо його покращення.

Моніторинг енергії Body Battery

Моніторинг енергії Body Battery

Оптимізуйте енергетичні ресурси у вашому організмі, використовуючи дані варіабельності серцевого ритму, стресу, сну та ін. Дана функція допомагає вам краще розуміти, коли ваш організм готовий до активності, а коли краще відпочити.

Пульсоксиметр Pulse Ox

Пульсоксиметр Pulse Ox

Датчик Pulse Ox4 вимірює рівень насичення крові киснем у будь-який момент дня або під час сну, допомагаючи вам зрозуміти, як добре ваш організм його засвоює. Щоб визначити якість засвоєння кисню вашим організмом пульсоксиметр посилає світлові промені на ваше зап'ястя.

Фітнес вік

Фітнес вік

Ця функція використовує ваш реальний вік, тривалість щотижневих активних занять, частоту пульсу в стані спокою та BMI (індекс маси тіла) або відсоток тілесного жиру, щоб визначити, чи є ваше тіло молодшим або старшим за ваш вік. І ви можете отримати поради, як знизити свій фітнес-вік.

Хвилини інтенсивних занять

Хвилини інтенсивних занять

Оновлена функція хвилин інтенсивних занять допоможе визначити, в яку частину дня та за допомогою яких занять ви заробили ці хвилини. Можна навіть переглядати цю інформацію як поля даних під час занять, які хронометруються.

1При синхронізації з сумісним смартфоном; див. вимоги і обмеження функцій, пов'язаних з безпекою і стеженням.
2Сервіс Garmin Pay доступний за наявності сумісних карт від банків учасників; зв’яжіться зі своїм банком для більш детальної інформації.
3Див. правила безпеки та інформацію щодо пристрою. У зв’язку технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітору серцевого рритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
4Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватися для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Див. інформацію щодо точності показників.

Моделі годинника Garmin Instinct Crossover:

 • Instinct Crossover Black - чорного кольору з силіконовим ремінцем (Арт.: 010-02730-13),
 • Instinct Crossover Blue Granite - синього кольору з силіконовим ремінцем (Арт.: 010-02730-14)

У комплект входить:

 • Годинник Instinct Crossover
 • Кабель зарядки/передачі даних
 • Інструкція
⚙️ Характеристики
Артикул
Виробник
Відгуки

Середній рейтинг
0
0 відгука

Ви повинні заповнити "Ім'я"

Ви повинні заповнити "Відгук"