Смартгодинник Garmin Instinct 2X Solar Flame Red (010-02805-01)

Артикул: 34
Відгуки
Поділись товаром, зручним способом
19 799 грн
Немає в наявності
Оплата
Сплачуйте зручним для вас способом
 
Plata by Mono
Оплата на сайті карткою.
 
Комісія
1.3%
 
Карткою при отриманні
Visa, MasterCard, Maestro
 
Комісія
2.1%
 
Криптою за допомогою Whitepay
Приймаємо понад 150 видів криптовалют
 
Комісія
0%
Доставка
Доставляємо замовлення у поштомат або відділення Нової пошти.
 
 
Нова Пошта
Відправка щоденно  
Час доставки
1-2 дні
 
До поштомату Нової Пошти
Відправка щоденно  
 
Час доставки
1-2 дні
✍️ Опис

Зробіть унікальними навіть довгі пригоди. Смарт-годинник Garmin Instinct® 2X Solar має найпотужнішу лінзу для підзарядки від сонця та найбільший акумулятор у сімействі Instinct, вбудований ліхтарик, багатодіапазонний приймач GNSS, датчики моніторингу здоров'я, самопочуття і не тільки.

 • Не обмежуйте час роботи від акумулятора в режимі розумного годинника із сонячною зарядкою1.
 • Годинник міцний, тому не стримуйте себе.
 • Залишайтесь на зв'язку завдяки смарт повідомленням2 та автоматичному завантаженню даних в Garmin Connect.
 • З настанням темряви вбудований світлодіодний ліхтарик дозволить не зупиняти активність.
 • Тренуйтеся розумніше: у вашому розпорядженні понад 60 вбудованих програм для спорту та активного відпочинку.
 • Зрозумійте своє тіло краще за допомогою цілодобового моніторингу здоров'я.Годинники Garmin Instinct 2X Solar
 

Розроблений для максимальної продуктивності

Цей ультраміцний годинник оснащений дисплеєм із сонячною батареєю та має міцний полімерний корпус діаметром 50 мм. Має водозахист 10 АТМ (до 100 м), а також пройшов випробування згідно з військовими стандартами США 810 щодо термостійкості, ударостійкості та водонепроникності.

Створений для вас

З такою міцною конструкцією і функціями, що підтримують ваш сповнений адреналіну спосіб життя, цей годинник готовий супроводити вас у кожній з ваших пригод. Крім того, стильний дизайн демонструє світові, що ви прямуєте власним шляхом. Всі годинники серії Garmin Instinct 2

Неперевершена автономна робота

Завдяки зарядці від сонячної енергії1 ви можете працювати довше, ніж будь-коли, без обмежень в режимі розумного годинника. Крім того, менеджер живлення дозволяє продовжити термін служби батареї годинника, керуючи налаштуваннями та датчиками, які споживають живлення.Годинники Garmin Instinct 2X Solar
 

Garmin Instinct 2X Solar - Підзарядка від сонця

Підзарядка від сонця

Лінза Power Glass™, що заряджається від сонячної енергії, подовжує термін роботи батареї, виробляючи на 50% більше енергії, порівняно з лінзою Instinct® 2 Solar. У режимі смартгодинника, за умови заряджання від сонячної батареї ,ви отримаєте необмежений час автономної роботи пристрою1.

Вбудований ліхтарик

Вбудований ліхтарик

Інтегрований ліхтарик з декількома світлодіодами пропонує різні рівні інтенсивності світла, режим стробоскопа, що підлаштовується під ваш темп бігу, а також режим червоного сигнального світла безпеки, що допоможе вам бути помітним для оточення в умовах низького освітлення.

Багатосмуговий приймач супутникових систем (GNSS)

Багатосмуговий приймач супутникових систем (GNSS)

Отримайте доступ до кількох глобальних навігаційних супутникових систем GNSS. Використання кількох частот, що передаються навігаційними супутниками, дозволяє покращити точність позиціювання в місцях, де сигнали GNSS відбиваються, слабкі або зазвичай не проникають.

Датчики ABC

Датчики ABC

Годинники пропонують комплект датчиків ABC для навігації, включаючи альтиметр для вимірювання висоти, барометр для спостереження за погодою та тривісний електронний компас.

Функція TracBack

Функція TracBack

Використовуйте функцію TracBack для зворотної навігації до початкової точки; заздалегідь плануйте свої маршрути за допомогою вебсайту та додатка Garmin Explore.

Навігаційні точки

Навігаційні точки

Стежте за місцеположенням позначеної локації або об’єкта, наприклад, вашого автомобіля або початку трейлу, відносно вашого поточного місцеположення і легко знайдіть дорогу до цієї точки.Годинники Garmin Instinct 2X Solar
 

Смарт-нотифікації

Смарт-нотифікації

Отримуйте електронні листи, SMS, повідомлення від різноманітних додатків і месенджерів прямо на годинник при сполученні з сумісним смартфоном2.

Магазин CONNECT IQ

Магазин CONNECT IQ

Завантажуйте циферблати, поля даних, додатки та віджети з магазину Connect IQ Store на сумісний смартфон, а потім синхронізуйте з годинником.

Garmin Pay

Garmin Pay™

Швидко та зручно здійснюйте платежі за допомогою вбудованої системи безконтактних платежів Garmin Pay з платіжними картками від банків-учасників.

Функції безпеки та стеження

Функції безпеки та стеження

Якщо ви не відчуваєте себе у безпеці, або якщо годинник зареєстрував аварію, функції допомоги та визначення аварій3 передадуть ваші координати контактам для екстрених ситуацій.

Календар

Календар

Легко перегляньте свої плани на день на спеціальному екрані календаря.

Синхронізація з Garmin Connect

Синхронізація з Garmin Connect

За допомогою програми Garmin Connect можна переглядати інформацію про здоров'я та спортивні заняття в одному місці. Крім того, ви можете взаємодіяти з онлайн спільнотою спортсменів, призначеною для спілкування, змагання та обміну даними.Годинники Garmin Instinct 2X Solar
 

Вбудовані спортивні додатки

Вбудовані спортивні додатки

Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для бігу, їзди на велосипеді, плавання, силових тренувань, скелелазіння в закритих приміщеннях, віртуального бігу, гольфу, йоги тощо.

Біг з перешкодами

Біг з перешкодами

Відстежуйте ваші показники під час змагань з подолання перешкод, записуючи час між подоланням бігових відрізків та ділянок подолання перешкод. Після ручного запису відрізків під час проходження першого кола ви зможете повністю зосередитися на змаганні, оскільки відрізки записуватимуться автоматично. Після забігу перегляньте свою статистику.

Тренування HIIT

Тренування HIIT

Цей профіль активності відстежує високоінтенсивні інтервальні тренування, включаючи AMRAP, EMOM, Tabata та тренування, введені вручну. Ви можете встановити кількість раундів, інтервали навантаження/відпочинку тощо.

Garmin Instinct 2X Solar - VO2 max

Показник продуктивності VO2 max

Ваші тренування можуть стати більш продуманими з показником VO2 max, який допомагає вам оцінити свої фізичні можливості. Значення VO2 max коригується та враховує зміни у вашому стані, спричинені спекою чи умовами високогір'я.

Отримуйте щоденні рекомендації до тренувань

Щоденні рекомендовані тренування

Отримуйте щоденні рекомендації для бігових та велотренувань на основі вашого поточного тренувального навантаження та стану тренованості.

Рекомендації по відновленню

Рекомендації по відновленню

Після кожного тренування час відновлення дає вам знати, коли ви будете готові до наступного важкого тренування. Враховується навіть інтенсивність тренувань і такі фактори, як стрес, щоденна активність і сон.Годинники Garmin Instinct 2X Solar
 

Пульсометр

Пульсометр на зап'ясті

Годинник постійно вимірює частоту вашого пульсу4 і видає попередження, якщо у стані спокою частота пульсу стає занадто високою або низькою. Крім того, пульсометр допомагає визначити навантаження під час занять спортом.

Оцінка сну та розширений моніторинг сну

Оцінка сну та розширений моніторинг сну

Отримайте повний аналіз фаз легкого, глибокого та швидкого сну. Для повної інформації використовуйте спеціальний віджет, за допомогою якого можна переглядати бали сну та рекомендації щодо його покращення.

Ранковий звіт

Ранковий звіт

Отримайте огляд якості сну, відновлення та тренування, як тільки прокинетесь, а також статус HRV та прогноз погоди на поточний день. Ви можете налаштувати свій звіт, щоб він показував лише ті дані, які ви хочете бачити.

Моніторинг енергії Body Battery

Моніторинг енергії Body Battery

Оптимізуйте енергетичні ресурси у вашому організмі, використовуючи дані варіабельності серцевого ритму, стресу, сну та інші. Дана функція допомагає вам краще розуміти, коли ваш організм готовий до активності, а коли краще відпочити.

Пульсоксиметр Pulse Ox

Пульсоксиметр Pulse Ox

Датчик Pulse Ox5 вимірює рівень насичення крові киснем у будь-який момент дня або під час сну, допомагаючи вам зрозуміти, як добре ваш організм його засвоює. Щоб визначити якість засвоєння кисню вашим організмом пульсоксиметр посилає світлові промені на ваше зап'ястя.

Статус HRV

Статус HRV

Отримайте глибше уявлення про своє загальне здоров’я, тренування та відновлення завдяки інформації про варіабельність серцевого ритму під час сну на основі технології, розробленої нашою командою Firstbeat Analytics™.


1 Передбачає носіння протягом усього дня, три години на день на вулиці при освітленості 50 000 люкс.
2 При синхронізації з сумісним смартфоном.
3 Вимоги та обмеження до функцій безпеки та відстеження див. на Garmin.com/safety.
4Див. правила безпеки та інформацію щодо пристрою. У зв'язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітора серцевого ритму, якими обладнані портативні прилади GARMIN, деякі свідчення серцевого ритму будуть неточними при певних обставинах. Зазначені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання в медичних цілях і не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
5 Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватися для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Див. інформацію щодо точності показників..

Моделі Garmin Instinct® 2X Solar:

 • Instinct® 2X Solar Graphite з чорним силіконовим ремінцем (Арт.: 010-02805-00)
 • Instinct® 2X Solar Flame Red з червоним силіконовим ремінцем (Арт.: 010-02805-01)
 • Instinct® 2X Solar Whitestone з білим силіконовим ремінцем (Арт.: 010-02805-04)
 • Instinct® 2X Solar Moss з силіконовим ремінцем кольору хакі (Арт.: 010-02805-05)

У комплект входить:

 • Годинник Instinct® 2X Solar
 • Кабель зарядки/передачі даних
 • Інструкція
⚙️ Характеристики
Артикул
Виробник
Відгуки

Середній рейтинг
0
0 відгука

Ви повинні заповнити "Ім'я"

Ви повинні заповнити "Відгук"